Tczew, Trójmiasto i okolice

Kancelaria Radcy Prawnego

Jan Karolak

Symbol waluty franka szwajcarskiego
Oferta dla frankowiczów.

Kredyty hipoteczne indeksowane/denominowane kursem CHF stanowiły główne źródło finansowania zakupu nieruchomości Polaków przez blisko dekadę. Dzisiaj ugruntowane jest już stanowisko, zgodnie z którym umowa tego typu zawarta z konsumentem z przeznaczeniem na własne cele mieszkaniowe jest nieważna, o ile jej warunki nie zostały indywidualnie uzgodnione z kredytobiorcą. W związku z powyższym przygotowałem dla państwa specjalną ofertę, która pozwoli się Państwu uwolnić od nieuczciwej umowy.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych przeciwko największym polskim bankom, jak mBank, PKO BP, Bank Millenium. Problem tzw. umów frankowych zgłębiłem także w oparciu o dostępną na rynku literaturę oraz szkolenie zorganizowane przez samorząd zawodowy radców prawnych.

W ramach współpracy z klientem oferuję:

  • bezpłatną analizę umowy kredytowej.
  • bezpłatną poradę online w ramach której przedstawię główne założenia przyszłej współpracy.
  • sporządzenie przedsądowego wezwania do banku.
  • sporządzenie pozwu i reprezentację interesów klienta w postępowaniu sądowym.
  • opiekę nad klientem w trakcie rozliczania umowy w związku jej unieważnieniem.

Wynagrodzenie:

Moje wynagrodzenie dostosowane jest do wyboru klienta:

  1. Wariant – wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności radców prawnych powiększone o należny podatek VAT. Wynagrodzenie płatne z góry z możliwością rozłożenia na raty.
  2. Wariant – wynagrodzenie hybrydowe. Pierwsza część płatna z chwilą przyjęcia sprawy. Druga część płatna po uzyskaniu korzystnego orzeczenia (success fee).

Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu.

Kontakt